• strict warning: Non-static method view::load() should not be called statically in /var/www/vhosts/pilates.org.tr/httpdocs/modules/views/views.module on line 906.
  • strict warning: Declaration of views_handler_filter::options_validate() should be compatible with views_handler::options_validate($form, &$form_state) in /var/www/vhosts/pilates.org.tr/httpdocs/modules/views/handlers/views_handler_filter.inc on line 607.
  • strict warning: Declaration of views_handler_filter::options_submit() should be compatible with views_handler::options_submit($form, &$form_state) in /var/www/vhosts/pilates.org.tr/httpdocs/modules/views/handlers/views_handler_filter.inc on line 607.
  • strict warning: Declaration of views_handler_filter_boolean_operator::value_validate() should be compatible with views_handler_filter::value_validate($form, &$form_state) in /var/www/vhosts/pilates.org.tr/httpdocs/modules/views/handlers/views_handler_filter_boolean_operator.inc on line 159.
  • strict warning: Declaration of views_plugin_row::options_validate() should be compatible with views_plugin::options_validate(&$form, &$form_state) in /var/www/vhosts/pilates.org.tr/httpdocs/modules/views/plugins/views_plugin_row.inc on line 134.
  • strict warning: Declaration of views_plugin_row::options_submit() should be compatible with views_plugin::options_submit(&$form, &$form_state) in /var/www/vhosts/pilates.org.tr/httpdocs/modules/views/plugins/views_plugin_row.inc on line 134.
  • strict warning: Non-static method view::load() should not be called statically in /var/www/vhosts/pilates.org.tr/httpdocs/modules/views/views.module on line 906.

Bayilik

Gerçek pilates sisteminin uygulandığı Pilates Stüdyolarının yaygınlaştırılması amacıyla Türkiye ve yurt dışında Pilates Stüdyoları açılmasına olanak sunulacaktır.

Bu stüdyoların açılması ile eğitim alan eğitmen adaylarınında staj yapabilecekleri ve çalışabilecekleri gerçek pilatesle tanışabilecekleri ortamlarda hazırlanmış olacaktır.

Federasyonca belirlenen uygun bedeller karşılığı açılacak olan ve bayilik sistemi ile çalışacak pilates stüdyolarının malzemeleri fedarasyonumuzca üretilmekte olan %100 Türk sermeyesi ve işçiliği ile üretilmiş 5 Yıl garantili ekipmanlar ile karışılanacatır.
Federasyon Bayilik sitemleri  verilecek ekipmanlar ile eğitimler şunlardır;

 

 

BAYİLİK TÜRLERİ1.ANA BAYİANA BAYİLİKLERE VERİLECEK EKİPMANLAR2 ADET TOWERLI REFORMER

1 ADET ARC

1 ADET BARREL
1 ADET WUNDO CHAİR
1 ADET SPİNE CORRECTOR
10 ADET MAT
10 ADET ÇEMBER
10 ADET MİNİ BALL
5ADET FOAM ROLLER
10 ADET MİNİBALL

ANA BAYİLİKLERE VERİLECEK EĞİTİMLER

MAT EĞİTİMİ
REFORMER-1 EĞİTİMİ
REFORMER-2 EĞİTİMİ
REFORMER-3 EĞİTİMİ
HAMİLE PİLATESİ EĞİTİMİ 
ÇOCUK PİLATESİ EĞİTİMİ
PİLATES STÜDYOSU İŞLETMECİLİK EĞİTİMİ

2.ALT BAYİ 

ALT BAYİLİGE VERİLECEK EKİPMANLAR

1 ADET REFORMER
10 ADET MAT
10 ADET TOP
10 ADET ÇEMBER
10 ADET BANT

ALT BAYİLİKLERE VERİLECEK EĞİTİMLER

MAT EĞİTİMİ
REFORMER-1 EĞİTİMİ
PİLATES STÜDYOSU İŞLETMECİLİK EĞİTİMİ


Bayilik Stüdyolarında başlangıçta verilen bayilik bedeli dışında sonrasında herhangi bir bedel talep edilmeyeccektir. Bu projenin amacı ülkemizdeki pilates sisteminin doğru şekilde tanıtılması ve anlatılması ile çok daha kaliteli stüdyo ve eğitmenlerin sektöre kazanılmasıdır.
Pilates eğitmenlerine yeni iş olanakları sunmak ve eğitmenlere yeni staj yapabilecekleri pilates stüdyolarının açılmasını sağlamak amacıyla oluşturulan bu projede yer almak isteyenlerin federasyonumuzla en kısa sürede bağlantıya geçmesi rica olunur.
Federasyona bağlı bayilik açmak isteyen kişilerin federasyonumuzun info@pilatesfederasyonu.com adresine mail göndermeleri rica olunur. İlgililerin gönderilecek maillere bayilik açak istedikleri şehir ve kısa özgeçmişlerini de eklemeleri önemle rica olunur.
İlginiz ve desteğiniz için şimdiden teşekkür ederiz.

IPF (International Pilates Federation)
TEL:0232 422 66 61(SANTRAL)
TEL2:0530 110 69 79(DİREK HAT) 
FAX:0232 422 66 75
www.pilatesfederasyonu.com
www.pilates.org.tr