• strict warning: Non-static method view::load() should not be called statically in /var/www/vhosts/pilates.org.tr/httpdocs/modules/views/views.module on line 906.
  • strict warning: Declaration of views_handler_filter::options_validate() should be compatible with views_handler::options_validate($form, &$form_state) in /var/www/vhosts/pilates.org.tr/httpdocs/modules/views/handlers/views_handler_filter.inc on line 607.
  • strict warning: Declaration of views_handler_filter::options_submit() should be compatible with views_handler::options_submit($form, &$form_state) in /var/www/vhosts/pilates.org.tr/httpdocs/modules/views/handlers/views_handler_filter.inc on line 607.
  • strict warning: Declaration of views_handler_filter_boolean_operator::value_validate() should be compatible with views_handler_filter::value_validate($form, &$form_state) in /var/www/vhosts/pilates.org.tr/httpdocs/modules/views/handlers/views_handler_filter_boolean_operator.inc on line 159.
  • strict warning: Declaration of views_plugin_row::options_validate() should be compatible with views_plugin::options_validate(&$form, &$form_state) in /var/www/vhosts/pilates.org.tr/httpdocs/modules/views/plugins/views_plugin_row.inc on line 134.
  • strict warning: Declaration of views_plugin_row::options_submit() should be compatible with views_plugin::options_submit(&$form, &$form_state) in /var/www/vhosts/pilates.org.tr/httpdocs/modules/views/plugins/views_plugin_row.inc on line 134.
  • strict warning: Non-static method view::load() should not be called statically in /var/www/vhosts/pilates.org.tr/httpdocs/modules/views/views.module on line 906.

Farkımız

          Studyolarımızı Pilatesi doğru uygulayabilmek için gerekli atmosferi yaratacak şekilde dizayn ettik. Farkındalık yaratmakta oluşabilecek sakıncaları oratadan kaldırabilmek için egzersiz alanlarımızı iki kişilik tasarladık. Kendiniz için ayırdığınız bu çok özel zamanı güzel ve sürdürülebilir kılmak, ruhunuzda ve bedeninizde yapacağı değişiklikleri daha IPF Pilates Studio'a attığınız ilk adımda hissetmenizi sağlamak yarattığımız fakı ortaya koymakta.

          Düzenli Pilates eğitimlerimiz ve kişisel gelişim seminerleriyle desteklediğimiz ekibimiz bedeninizin sağlıklı değişimi  ve gelişimi için tüm bilgi birikimlerini sizlere sunarak, özel eğitmeniniz olmanın tüm sorumluluklarını yerine getirmek için IPF Pilates Studio ekibinde hazır bulunmaktadırlar. Diyetisyen tercihiniz ve doğru beslenmenizden, beden ölçümlerinizde ki sağlıklı değişimlere kadar vücudunuzu sağlıklı, iyi ve formda kılmak da sizde yaratacağımız fark olacak.