• strict warning: Non-static method view::load() should not be called statically in /var/www/vhosts/pilates.org.tr/httpdocs/modules/views/views.module on line 906.
  • strict warning: Declaration of views_handler_filter::options_validate() should be compatible with views_handler::options_validate($form, &$form_state) in /var/www/vhosts/pilates.org.tr/httpdocs/modules/views/handlers/views_handler_filter.inc on line 607.
  • strict warning: Declaration of views_handler_filter::options_submit() should be compatible with views_handler::options_submit($form, &$form_state) in /var/www/vhosts/pilates.org.tr/httpdocs/modules/views/handlers/views_handler_filter.inc on line 607.
  • strict warning: Declaration of views_handler_filter_boolean_operator::value_validate() should be compatible with views_handler_filter::value_validate($form, &$form_state) in /var/www/vhosts/pilates.org.tr/httpdocs/modules/views/handlers/views_handler_filter_boolean_operator.inc on line 159.
  • strict warning: Declaration of views_plugin_row::options_validate() should be compatible with views_plugin::options_validate(&$form, &$form_state) in /var/www/vhosts/pilates.org.tr/httpdocs/modules/views/plugins/views_plugin_row.inc on line 134.
  • strict warning: Declaration of views_plugin_row::options_submit() should be compatible with views_plugin::options_submit(&$form, &$form_state) in /var/www/vhosts/pilates.org.tr/httpdocs/modules/views/plugins/views_plugin_row.inc on line 134.
  • strict warning: Non-static method view::load() should not be called statically in /var/www/vhosts/pilates.org.tr/httpdocs/modules/views/views.module on line 906.

Neden Özel Bir Mekan?

          Pilates mutlak kişiye özel çalışma programları gerektiren bir egzersiz türüdür. Kişinin ihtiyaçlarına göre belirlenen çalışma programları ancak tam donanımlı, bilgiyi doğru uygulayabilme tecrübesine ve disiplinine sahip eğitmenlerce gerçekleştirilebilir. Pilates Metodu’nu doğru uygulatabilme farkı, yaratılmış olan mekanın kişiye sundukları ile birlikte eğitmenlerimizin de uygulayıcılar kadar konsantrasyonunun tam olmasın gerektirmektedir. Pilates için özel tasarlanmış bir mekanın farkı burada ortaya çıkmakta ve kişiler hem kendi bedenlerine odaklanabilme hem de fiziksel aktiviteyi bedenlerinde ve ruhlarında bir şölen olarak hissetmektedirler.

          Biz, Studio olarak Pilates yapmak isteyen kişilere Joseph Pilates’in  Fizik tedavi aletlerinden yola çıkarak geliştirdiği, eğitmen kontrolünde çalışma koşuluyla kişinin sakatlanma veya hatalı çalışma ihtimalini ortadan kaldıran ekipmanlarla en doğru şekilde Pilates yapmalarını sağlıyoruz.  Sağlıklı ve fit bir vücut yaratma yolunda Pilates’e başlangıç olan (PrePilates) yalnızca yer egzersizlerinden oluşan programların mutlak alet grupları ile desteklenmesi şarttır. Pilates ekipmanları ile tamamlanmayan hiçbir çalışmanın tam olarak hedefine ulaşması mümkün değildir.