• strict warning: Non-static method view::load() should not be called statically in /var/www/vhosts/pilates.org.tr/httpdocs/modules/views/views.module on line 906.
  • strict warning: Declaration of views_handler_filter::options_validate() should be compatible with views_handler::options_validate($form, &$form_state) in /var/www/vhosts/pilates.org.tr/httpdocs/modules/views/handlers/views_handler_filter.inc on line 607.
  • strict warning: Declaration of views_handler_filter::options_submit() should be compatible with views_handler::options_submit($form, &$form_state) in /var/www/vhosts/pilates.org.tr/httpdocs/modules/views/handlers/views_handler_filter.inc on line 607.
  • strict warning: Declaration of views_handler_filter_boolean_operator::value_validate() should be compatible with views_handler_filter::value_validate($form, &$form_state) in /var/www/vhosts/pilates.org.tr/httpdocs/modules/views/handlers/views_handler_filter_boolean_operator.inc on line 159.
  • strict warning: Declaration of views_plugin_row::options_validate() should be compatible with views_plugin::options_validate(&$form, &$form_state) in /var/www/vhosts/pilates.org.tr/httpdocs/modules/views/plugins/views_plugin_row.inc on line 134.
  • strict warning: Declaration of views_plugin_row::options_submit() should be compatible with views_plugin::options_submit(&$form, &$form_state) in /var/www/vhosts/pilates.org.tr/httpdocs/modules/views/plugins/views_plugin_row.inc on line 134.
  • strict warning: Non-static method view::load() should not be called statically in /var/www/vhosts/pilates.org.tr/httpdocs/modules/views/views.module on line 906.

Programlarımız

          Tüm Pilates ekipmanları ile özel çalışmalar için  dizayn edilmiş Studyomuzda Chair, Reformer ve Trapez Table (Cadillac) olarak adlandırılan aletlerle en yüksek seviyede Pilates çalışma imkanına kavuşuyorsunuz. Ultra Fit Circle, Bosu, Foam Roler, Büyük ve küçük toplar (swissball, mini ball) gibi yardımcı Pilates aletlerinin de kullanımıyla çalışmalarınıza katacağımız çeşitliliğin yarattığı tatmin, çalışma mekanının size sunduğu detaylarla vücudunuz kadar ruhunuza da hitap ediyor ve bu bütünlük Pilatesi hedefine ulaştırıyor. Çalışma saatlerimiz tamamen sizin kişisel programınız doğrultusunda belirlenmekte.

Biz IPF Pilates Studio da Herhangi bir üyelik satın almadan özel olmanın keyfini çıkartmanızı, eğitmenle birebir çalışma ayrıcalığını yaşamanızı sağlıyoruz.

Başlangıç:

          Misafirlerimizin Eğitmenlerimiz tarafından beden ölçümleri ve Postural Analizleri yapılır. Kişiler Esneklik testi uygulamasından geçirildikten sonra bedensel ihtiyaçları doğrultusunda programları belirlenir ve çalışmalara başlanılır.  Egzersizleri etkin kılmak ve en iyi sonucu elde edebilmek için haftada iki günün altına düşülmemesi önemle tavsiye olunur.

Yoğun Program:

          Bir gün egzersiz bir gün dinlenme olarak hazırlanan bu program kısa zamanda hedefe ulaşmak için en uygun seçimdir. Fit bir bedene kısa zamanda kavuşmak için tüm egzersiz programlarında olduğu gibi Pilatesde de çalışmaları aksatmamak ve egzersizimizi yürüyüş, bisiklet gibi cardio çalışmaları ile desteklemek çok mükemmel sonuçlar elde etmemizi

sağlayacaktır.

Esnek program:

          Bu program hayat boyu sağlıklı yaşamak ve tüm zamanlarda fit bir vücuda sahip olmayı bir yaşam tarzı olarak belirlemiş kişiler için ideal bir tercih olacaktır. Bir gün çalışma iki veya üç gün dinlenme olarak düzenlenen bu programı da cardio iledesteklemek başarıyı arttıracaktır.

Destek Programı:

          Genellikle Fizik tedavi sonrası doktor tavsiyesi olarak önerilen Pilates çalışmalarında doktorunuz tarafından herhangi bir çalışma şekli ve süresi tavsiye edilmediyse, eğitmenlerimiz en doğru çalışma programını doktorunuzla görüşmek suretiyle belirleyecek ve kısa sürede normal yaşamınıza dönmenize destek sağlanacaktır.

Çalışma saatlerimiz Pazartesi – Cumartesi olmak üzere ilk randevumuzu sabah 7.30’a ve son randevumuzu akşam 20.30’a verebiliyoruzÇalışma süresi bir saat olup her çalışma sonrası eğitmen tarafından size özel rahatlama (stretching) egzersizi ile çalışmanız sonlandırılıyor.